Πανιώνιος – Ολυμπιακός 3-4

στις

Σε ένα ματς πραγματικό ροκ ο Πανιώνιος προηγήθηκε μόλις στο 3ολεπτό, ο Ολυμπιακός μέχρι το τέλος του πρώτου ημιχρόνου έβαλε 3 γκολ και ενώ στο δεύτερο ημίχρονο έπεσε ο ρυθμός και όλοι περιμένανε πως το ματς θα έμενε σε αυτό το σκορ, στο 83′ ο Πανιώνιος βάζει γκολ με πέναλτι, ένα λεπτό αργότερα ισοφαρίζει αλλά δύο λεπτά αργότερα ο Ολυμπιακός κερδίζει πέναλτι και ο Φορτούνης εντέλει έδωσε την πρώτη νίκη του Ολυμπιακού μετά από καιρό.

Η ροή του αγώνα

ΣΡΝΤΑΝ ΣΠΙΡΙΝΤΟΝΟΒΙΤΣ Goal 3′
19′ Goal ΠΑΠΕ ΑΜΠΟΥ ΣΙΣΕ
20′ Δοκάρι ΦΕΛΙΠΕ ΠΑΡΝΤΟ
23′ Κίτρινη Κάρτα ΒΑΝΤΙΣ ΟΤΖΙΤΖΑ-ΟΦΟΕ
ΜΑΣΟΥΝΤ ΣΟΤΖΑΕΪ Κίτρινη Κάρτα 31′
37′ Goal ΚΑΡΙΜ ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
ΣΑΜΕΝΤ ΓΕΣΙΛ Κίτρινη Κάρτα 42′
45′ Goal ΚΑΡΙΜ ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
45+1′
46′
ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ Αλλαγή είσοδος παίκτη 60′
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ Αλλαγή έξοδος παίκτη 60′
64′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ
64′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΒΑΝΤΙΣ ΟΤΖΙΤΖΑ-ΟΦΟΕ
64′ Κίτρινη Κάρτα ΑΛΕΞΙΣ ΡΟΜΑΟ
68′ Κίτρινη Κάρτα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Αλλαγή είσοδος παίκτη 71′
ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ Αλλαγή έξοδος παίκτη 71′
75′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΟΥΡΟΣ ΤΖΟΥΡΤΖΕΒΙΤΣ
75′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΚΑΡΙΜ ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
ΦΙΟΡΙΝ ΝΤΟΥΡΜΙΣΑΪ Αλλαγή είσοδος παίκτη 81′
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΜΠΟΣ Αλλαγή έξοδος παίκτη 81′
ΣΡΝΤΑΝ ΣΠΙΡΙΝΤΟΝΟΒΙΤΣ Κερδισμένο πέναλτι 82′
ΜΑΣΟΥΝΤ ΣΟΤΖΑΕΪ Goal με πέναλτι 83′
ΦΙΟΡΙΝ ΝΤΟΥΡΜΙΣΑΪ Goal 84′
86′ Κερδισμένο πέναλτι ΚΩΣΤΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κίτρινη Κάρτα 86′
87′ Goal με πέναλτι ΚΩΣΤΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ
88′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΑΛΜΠΕΡΤΟ ΜΠΟΤΙΑ
88′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΚΩΣΤΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ