Ηρακλής – Ατρόμητος 1-2

στις

Με ματς όπου μπήκαν 3 γκολ στο τελευταίο 10λεπτο ο Ατρόμητος πήρε τη νίκη στην έδρα του Ηρακλή, όπου βυθίστηκε ακόμα περισσότερο στην τελευταία θέση του πρωταθλήματος. Το ματς ήταν κακό και για τις δύο ομάδες και αυτό που πραγματικά έμεινε είναι το τελευταίο δεκάλεπτο, όπου άνοιξε με γκολ από πέναλτι που κέρδισε ο Μίλος Στόιτσεφ και έκλεισε με το νικητήριο γκολ του Μάρτιν Τόνσο.

Η ροή του αγώνα

ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ Κίτρινη Κάρτα 27′
45+1′
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΑΣ Αλλαγή είσοδος παίκτη 46′
ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ Αλλαγή έξοδος παίκτη 46′
46′
55′ Κίτρινη Κάρτα ΜΑΡΤΙΝ ΤΟΝΣΟ
ΝΙΚΟΣ ΖΙΑΜΠΑΡΗΣ Κίτρινη Κάρτα 60′
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΑΣ Κίτρινη Κάρτα 68′
71′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΜΙΛΟΣ ΣΤΟΪΤΣΕΦ
71′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
73′ Κίτρινη Κάρτα ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
74′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΑΝΤΟΝΙ ΛΕ ΤΑΛΕΚ
74′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
77′ Κερδισμένο πέναλτι ΜΙΛΟΣ ΣΤΟΪΤΣΕΦ
ΣΙΛΒΑ ΧΟΥΑΝΤΕΡΣΟΝ Κίτρινη Κάρτα 78′
79′ Goal με πέναλτι ΧΑΒΙΕ ΟΥΜΠΙΔΕΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ Αλλαγή είσοδος παίκτη 80′
ΖΟΡΖΕ ΜΟΝΤΕΪΡΟ Αλλαγή έξοδος παίκτη 80′
82′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΝΤΜΙΤΡΙ ΜΠΑΓΚΑ
82′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΗΜΝΙΟΣ
83′ Κίτρινη Κάρτα ΝΤΜΙΤΡΙ ΜΠΑΓΚΑ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΙΝΑΣ Goal 84′
88′ Goal ΜΑΡΤΙΝ ΤΟΝΣΟ
90+1′ Κίτρινη Κάρτα ΝΙΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ