Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης 3-1

στις

Ο Μπεργκ βρήκε ξανά δίχτυα και μάλιστα από το πρώτο λεπτό του αγώνα και έβαλε τα θεμέλια για τη νίκη και την κορυφή για τον Παναθηναϊκό, ο Αστέρας άργησε να ξυπνήσει ενώ ο διαιτητής ήταν ο αρνητικός παράγοντας του αγώνα με τα τρία πέναλτι που καταλόγισε (2 στον Παναθηναϊκό και ένα στον Αστέρα Τρίπολης). Ο Αστέρας τρίπολης έμεινε στον πάτο της βαθμολογία με μηδέν βαθμούς σε τέσσερεις αγώνες και ο Παναθηναϊκός είναι πρώτος με τρεις νίκες και μια ισοπαλία.

ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΛΕΝΤΕΣΜΑ Goal με πέναλτι 39′
45+2′
46′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΚΟΣΜΑΣ ΤΣΙΛΙΑΝΙΔΗΣ
46′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΠΑΜΠΛΟ ΜΑΣΑ
46′
55′ Κόκκινη Κάρτα ΛΟΥΙΣ ΦΑΡΙΝΙΑ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ Κίτρινη Κάρτα 55′
ΒΙΚΤΟΡ ΙΜΠΑΡΜΠΟ Δοκάρι 59′
61′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΑΛΕΞΑΝΤΑΡ ΣΤΑΝΙΣΑΒΛΙΕΒΙΤΣ
61′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΤΣΑΣ
65′ Κερδισμένο πέναλτι ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
ΙΒΑΝ ΙΒΑΝΟΒ Κίτρινη Κάρτα 65′
67′ Goal με πέναλτι ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
69′ Κίτρινη Κάρτα ΡΑΣΙΝΤ ΧΑΜΝΤΑΝΙ
ΡΟΝΤΡΙΓΚΟ ΜΟΛΕΔΟ Αλλαγή είσοδος παίκτη 70′
ΙΒΑΝ ΙΒΑΝΟΒ Αλλαγή έξοδος παίκτη 70′
75′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΣΕΝΤΡΙΚ ΓΚΟΝΤΟ
75′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΠΟΛ-ΖΟΖΕ ΕΜΠΟΚΟΥ Αλλαγή είσοδος παίκτη 77′
ΒΙΚΤΟΡ ΙΜΠΑΡΜΠΟ Αλλαγή έξοδος παίκτη 77′
81′ Κίτρινη Κάρτα ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ
ΝΙΚΛΑΣ ΧΟΥΛΤ Κερδισμένο πέναλτι 86′
87′ Κίτρινη Κάρτα ΑΛΕΞΑΝΤΑΡ ΣΤΑΝΙΣΑΒΛΙΕΒΙΤΣ