ΑΕΚ-Ξάνθη 4-1

στις

Με δυο γκολ του Ούγκο Αλμέιδα και δυο ασίστ του Ροντρίγκες μέσα σε 15 λεπτά, η ΑΕΚ νίκησε με 4-1 την Ξάνθη. Στο 15ο λεπτό του ματς, η ΑΕΚ είχε κάνει ήδη το σκορ 3-1 και είχε «καθαρίσει» την υπόθεση νίκη.

Η ροή του αγώνα

ΟΥΓΚΟ ΑΛΜΕΪΔΑ Goal 7′
ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΝΤΑΛΟΣ Goal 10′
12′ Goal ΧΑΜΖΑ ΓΙΟΥΝΕΣ
ΟΥΓΚΟ ΑΛΜΕΪΔΑ Goal 16′
ΟΥΓΚΟ ΑΛΜΕΪΔΑ Κίτρινη Κάρτα 37′
45+1′
46′
50′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΘΟΔΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ
50′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΣΓΑΡΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΝΤΑΛΟΣ Δοκάρι 54′
60′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΝΤΑΝΙ ΝΙΕΤΟ
60′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΑΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Κίτρινη Κάρτα 60′
ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΑΒΙΔΗΣ Αλλαγή είσοδος παίκτη 61′
ΟΥΓΚΟ ΑΛΜΕΪΔΑ Αλλαγή έξοδος παίκτη 61′
ΑΝΤΡΕ ΣΙΜΟΕΣ Αλλαγή είσοδος παίκτη 65′
ΤΑΣΟΣ ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ Αλλαγή έξοδος παίκτη 65′
72′ Αλλαγή είσοδος παίκτη ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΑΝΟΣ
72′ Αλλαγή έξοδος παίκτη ΝΤΟΡΝΤΕ ΛΑΖΙΤΣ
ΡΟΝΑΛΝΤ ΒΑΡΓΚΑΣ Αλλαγή είσοδος παίκτη 74′
ΠΑΤΙΤΟ ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΖ Αλλαγή έξοδος παίκτη 74′
75′ Κίτρινη Κάρτα ΧΑΜΖΑ ΓΙΟΥΝΕΣ
ΒΙΛΑ ΝΤΙΝΤΑΚ Goal 76′
79′ Κίτρινη Κάρτα ΚΑΡΙΜ ΣΟΛΤΑΝΙ
ΒΙΛΑ ΝΤΙΝΤΑΚ Κίτρινη Κάρτα 79′
89′ Δοκάρι ΝΤΑΝΙ ΝΙΕΤΟ